Ofis ve Büro Nakliyatı

Ofis ve Büro Nakliyatı

Engin Evden Eve Nakliyat senelere dayanan deneyim ve tecrübeli personelleri ile Büro eşyası taşımacılığı ve Büro eşyasını taşımaktadır. Büro eşyalarınızı özel olarak imal edilmiş sandıklar içerisinde ve özel ambalaj malzemeleriyle eşyalarınızı şehirden şehir’e, güvenli ve hızlı bir şekilde taşımaktadır.

Büro Eşyası ve Büro Eşyası Taşımacılığında

Bizimle bağlantıya geçtiğinizde ile ilgili tecrübeli haneden haneye nakliyat ekspertizlerimiz eşyalarınızı görmek ve tespitini yapmak için büronuza gelmektedir.
Büro Taşıma işlemi yapılmadan önce taşınma ekspertizi eşya tespitini yaparak eşyaların ayrıntısı net olarak tespit edir.
Taşınma ekspertizi eşyanın gideceği yeni yeride görüp tasarılamasını buna göre yapacaktır.Bu hizmetimiz fiyatsız yapılır.
Ekspertiz raporu doğrultusunda bir taşınma programı yapılır.

Ofis ve Büro Nakliyatı
Bu rapor doğrultusunda tüm taşıma işlemine değin size yazılı olarak hizmet garanti sertifikası çerçevesinde ücret önerisi sunulur.kabul olunması halinde,Yapılan büro taşıma programı çerçevesinde;
Tüm masalar, dolaplar ve yeni taşınacak ofisteki yerleri numaralandılar. Yükleme işleri bu numaralandırma doğrultusunda yapılır bu şekilde yeni bürodaki yerleştirme karmaşası önlenmiş olur.
Tüm Dosya ve klasörler paketlenir.
Mobilyaların taşınma sırasında zarar görmemesi için balon naylonlarla ambalajlanması ve köşelerine savunucular yerleştirilmesi işlemleri yapılır.
Büro eşyalarınız yeni büronuzda departman ve kod numarasına göre sizin istediğiniz şekilde personellerimiz tarafından yerleştirilir.
Bilgisayar ve elektronik eşyalar ayrı ayrı paketlenir.
Monte gerektiren mobilyalarınız marangozlarımız tarafından yapılır.
Yerleştirme (Bu işlem için birkaç uzman personelimiz yerleştirmenin her evresinde yanınızda hazır bulunmaktadır)İsteğe bağlı olarak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir